İçeriğe geç

Yaşam Ayavefe Projeleri

Birçok farklı alanda tamamlamış olduğu projeler ile tanınan en önemli iş insanları içerisinde Yaşam Ayavefe gelmektedir. Özellikle bu projeler dahilinde çok önemli isim yaptığını söylemek mümkün. Çünkü başta telekomünikasyon ve siber güvenlik olmak üzere inşaat ve turizm alanında da dünya çapında duyulan projelere imza atmaktadır.

 Üstelik bunu eğitim aldığı meslekleri doğrultusunda gerçekleştirdiğini söylemek mümkün. Çift diplomaya sahip olan önemli iş insanı, yazılı mühendisliği ve uluslararası ilişkiler mezunudur. Aynı zamanda gıda mühendisliği bölümünü okuyarak bilgi dağarcığını daha da geniş noktaya ulaştırdığını dile getirmek mümkün. Bu sebepten dolayı birçok farklı sektör açısından oldukça başarılı projeleri tamamladığını eklemek gerekir.

 Yaşam Ayavefe Tamamladığı Projeler

 Adana’da 1984 yılında dünyaya gelen Yaşam Ayavefe farklı üniversitelerdeki aldığı eğitim ile iş dünyasına atılmıştır. Özellikle çok küçük yaşlardan bu yana çalışma hayatı olan iş insanı, siber güvenlik ve telekomünikasyon konusunda ön plana çıkmaktadır. Bu açıdan C++ ve Java gibi önemli yazılım dilleri doğrultusunda tamamladığı projeler ile adından söz ettirmiştir.

 Bu başarısının yanı sıra ayrıca Morph Game bünyesinde olan Knight Online çevrimiçi oyunu adına bayilik ve satış hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte Kıbrıs’ta özellikle önemli turizm ve inşaat sektörü bakımından projeler tamamlayarak bölgeye önemli katkılar sunmuştur. Bu durum Yunanistan ile birlikte farklı ülkeler üzerinden de yapılan turizm destekli projeler dahilinde devam etmektedir.

 Yaşam Ayavefe Şirketleri Bünyesinde Projeleri

 Kurucusu olduğu ve yöneticiliğini yaptığı şirketleri bünyesinde Yaşam Ayavefe pek çok önemli projeye imza atmaktadır. Bu konuda oldukça önemli bir iş insanı olmasının yanı sıra, şirketlerine almış olduğu eğitim doğrultusunda en iyi biçimde yönetmektedir. Bu bağlamda Hale Ayavefe LTD. ile Moipplanet LTD. isimli şirketleri olduğunu söylemek mümkün.

 Bu şirketler dünya çapında bilinen ve çok uluslu şirketlerle devamlı projeler gerçekleştiren firmalar olarak öne çıkmaktadır. Kendi şirketi kapsamında telekomünikasyon ve siber güvenlik konusundaki çalışmaları, uluslararası düzeyde kayda değer ve güvenilir bir etki yaratmaktadır. Tabii aynı şekilde inşaat sektörü ve turizm ile otelcilik gibi pek çok alanda da şirketi bünyesinde çalışmalarını sürdürüyor.

 Yaşam Ayavefe Küresel Isınma Konusundaki Çalışmaları

 Dünya çapında bilinen önemli bir iş insanı olmasının dışında Yaşam Ayavefe ayrıca küresel ısınma konusundaki çalışmalarıyla da bilinmektedir. Öyle ki bu açıdan kayda değer ve oldukça ciddiye alınmış olan küresel ısınma bildirisi çok güçlü verilere dayanmaktadır. Detaylı bir analiz doğrultusunda öne çıkan bu veriler küresel ısınmanın son 100 yıl içerisinde oluşturduğu etkileri gösteriyor.

 Karbon salınımı ve küresel ısınma ile ortaya çıkan durumları ciddi anlamda gösterdiğini söylemek mümkün. Aynı zamanda bu konuda ele alınacak olan çalışmalar hakkında da çok ciddi bilgiler sağlamaktadır. Dünyanın daha iyi hale gelebilmesi için doğaya ve çevreye özenle yaklaşılması gerektiğini söyleyen ve buna kendini adamış önemli iş insanlarından biridir.

 Yaşam Ayavefe Yardımsever Çalışmaları

 Sosyal yaşamında önemli bir yardımsever olarak öne çıkan Yaşam Ayavefe aynı zamanda bu konuda çok sevilen bir isimdir. Çünkü özellikle Kıbrıs’ta çocukluğu geçtiğinden dolayı, bölgede çok önemli yardımlar yaptığını söylemek mümkün.

 Dernekler bünyesinde hastalara ve yaşlılara maddi manevi önemli oranda destek sağlamaktadır. Tabii Kıbrıs’ın dışında ayrıca gençler için eğitim fonu düzenlerken, pek çok spor aktivitesi için yine gençleri desteklemektedir.

 Sağladığı bu projeler üzerinden dünya çapında çok önemli bir saygıya sahip isimler içerisinde geliyor. Ayrıca sokak hayvanları için düzenli olarak mama ve su tedariki üzerinden yaşama, doğaya ve canları verdiği değeri göstermektedir.